q

Produkt wycofany z produkcji

To urządzenie nie jest już produkowane, a poniższe dane są prezentowane jedynie w celach poglądowych.

EC-11Uniwersalny dotykowy przełącznik czasowy EC-11T z uwagi na mnogość funkcji posiada bardzo szerokie zastosowania. Został zaprojektowany głównie dla oświetlenia LED oraz jako uzupełnienie systemów sterowania, ale możliwa jest jego praca w wielu innych aplikacjach (w systemach SSWiN, Kontroli Dostępu, w motoryzacji, itp.).

W wielkim skrócie EC-11T to po prostu programowany włącznik / przełącznik którego sposób pracy wybieramy sami w zależności od wymagań. Może więc być wyłącznikiem czasowym, przystawką umożliwiającą dotykowe sterowanie dowolnych urządzeń, przełącznikiem bi-stabilnym, interfejsem sterującym dla systemów SSWiN, kontroli dostępu czy każdego innego rodzaju sterowania, itp. Zastosowanie ogranicza właściwie wyobraźnia użytkowników.

Przełącznik EC-11T może pracować w bardzo wielu konfiguracjach nie tylko od strony wyjść ale również jeśli chodzi o wejścia, które mogą albo reagować na podanie masy albo być dotykowe albo uwzględniać obie te opcje. Drastycznie rozszerza to możliwości zastosowań EC-11T.

Z pełnymi możliwościami urządzenia mogą się Państwo zapoznać klikając na link na dole strony zawierający instrukcję obsługi w formacie PDF.

Dzięki małym rozmiarom płytki urządzenia możliwe jest umieszczenie go w ciasnej przestrzeni puszki elektrycznej, dzięki czemu nie potrzebujemy dodatkowego miejsca i możemy ładnie zabudować sterownik prawie dowolnymi klawiszami. Opcjonalny uchwyt montażowy P-11 zapewni prosty i szybki montaż na szynie DIN (zwanej też TS lub TH) w każdej szafie czy rozdzielni elektrycznej.

Przełącznik EC-11T doskonale sprawdzi się również w pojazdach (samochody, autobusy, pojazdy i przyczepy kempingowe, limuzyny, itp.) lub na jachtach czy statkach. Dotykowe sterowanie z pewnością będzie dodatkowym atutem.

Ponieważ dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze nowe urządzenia były całkowicie bezawaryjne, to na całą serię urządzeń EC-11 oferujemy Państwu aż 5 lat pełnej gwarancji!

Dane techniczne:

wersja oprogramowania
1.1
  • Napięcie zasilania: 8-24 VDC
  • Max. pobór prądu: 20 mA (bez obciążenia)
  • Pobór prądu w trybie uśpienia: <4 mA
  • Zakres temperatur pracy: -15… +55 ºC
  • Ilość kanałów wyjściowych: 3
  • Typ kanałów wyjściowych: OC (podające masę)
  • Obciążalność prądowa wyjść: ciągła 2 A, max(30 s): 2.5 A / kanał
  • Rozdzielczość sterowania PWM: 8 bit
  • Częstotliwość PWM: 350 Hz
  • Wymiary (D x S x W): 52 x 36 x 16 mm

Stawiamy na jakość i rodzimą gospodarkę, dlatego urządzenie wyprodukowano w całości w Polsce