Poza sterownikami oraz ściemniaczami LED produkujemy również wiele innych, ciekawych urządzeń elektronicznych dla oświetlenia diodowego. Na przykład odbiorniki zdalnego sterowania, interfejsy LED dla różnych systemów, itp. Nasza oferta nieustannie się powiększa a wszystkie nowe urządzenia projektowane są przy współudziale instalatorów i projektantów systemów oświetlenia, dzięki czemu ich funkcjonalność coraz lepiej spełnia oczekiwania.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów dla oświetlenia LED produkowanych przez Enterius. W celu ułatwienia wyszukiwania urządzenia podzieliliśmy je na kilka kategorii. Aby zapoznać się z urządzeniami z danej kategorii wystarczy kliknąć w jej nazwę.

 

Sterowniki, ściemniacze i inne urządzenia LED produkcji Enterius

Wszystkie urządzenia Enterius dla oświetlenia LED są projektowane oraz produkowane w Polsce na nowoczesnych liniach montażowych. Stosujemy wyłącznie materiały oraz elementy elektroniczne o wysokiej jakości oraz trwałości. Dzięki temu nasze urządzenia mogą służyć za wzór niezawodności i dlatego dajemy na każde z nich aż 5 lat gwarancji.

Ściemniacze LED

Ściemniacze LED to urządzenia służące do regulacji jasności źródeł światła opartych o diody LED. Ściemniacze mogą być bardzo proste ale także oferować zaawansowaną funkcjonalność.

 

Sterowniki RGB

Sterowniki LED RGB to urządzenia pozwalające na kontrolę koloru oraz jego jasności. Oferujemy cała gamę sterowników RGB od najprostszych aż po zaawansowane urządzenia posiadające wiele funkcji oraz możliwości programowania.