Już za kilka dni wprowadzamy do sprzedaży nasze nowe urządzenie: miniaturowy driver LED o 3 prądach pracy (175, 350 oraz 700 mA) i wejściu do regulacji jasności za pomocą modulacji PWM. Driver LED ED-700 jest urządzeniem charakteryzującym się bardzo wysoką jakością i niezawodnością, co sprawia że idealnie nadaje się do zastosowań w profesjonalnych instalacjach oświetlenia LED. Jego bardzo wysoka sprawność (96%) powoduje, że urządzenie nawet podczas pracy w skrajnie niekorzystnych warunkach (wysokie napięcie zasilania i tylko jedna dioda LED) nagrzewa się w niewielkim stopniu. Driver LED ED-700 posiada wbudowane kompleksowe zabezpieczenia elektroniczne, które chronią podłączone do niego diody LED na wiele rożnych sposobów i w rożnych, nawet ekstremalnych sytuacjach nie dopuszczają do uszkodzenia diod. Dodatkowy układ miękkiego startu wydłuża żywotność diod LED i zabezpiecza je w przypadku podłączenia diody do drivera przy włączonym zasilaczu.

Wejście regulacji jasności za pomocą sygnału PWM z przełączaną polaryzacją pozwala na współpracę drivera LED ze wszystkimi sterownikami oraz ściemniaczami LED dostępnymi na rynku, jeśli tylko działają one na zasadzie modulacji PWM. Funkcja ta umożliwi bezproblemową regulację jasności większości opraw LED zbudowanych w oparciu o diody LED mocy.

Dokładny opis drivera LED ED-700 oraz instrukcja obsługi jest już dostępna na naszej stronie głównej: enterius.eu w dziale Produkty.