Firma Enterius istnieje na rynku od 2003 roku i mimo, że początkowo zajmowaliśmy się również systemami zabezpieczeń technicznych to zawsze elektronika była naszą najmocniejszą stroną. Tak zostało do dzisiaj z tą różnicą, że od wielu lat działamy na nieco innym polu, jakim jest oświetlenie LED, a konkretnie elektronika sterująca tym oświetleniem. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach oraz na zdolnym, kreatywnym i błyskotliwym zespole projektowym, produkujemy  urządzenia elektroniczne przeznaczone głównie do współpracy z oświetleniem LED. Są to zatem przede wszystkim ściemniacze LED (w kilku wariantach i z wieloma opcjami, jak sterowanie dotykowe, sekwencyjne zapalanie wyjść, itp.), sterowniki LED RGB oraz cała gama urządzeń ułatwiających lub umożliwiających tworzenie nawet najbardziej wyrafinowanych systemów oświetlenia diodowego.

Funkcjonalność

Jako dynamiczny producent staramy się wypełniać luki na profesjonalnym rynku technologii LED i oferować naszym klientom rozwiązania, które odbiegają od innych jakością oraz możliwościami jednocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Część naszych produktów to rozwiązania unikatowe, których próżno szukać u konkurencji. Między innymi jako jedyni oferujemy wzmacniacze PWM dla LED o mocy maksymalnej aż 1080 W, dzięki którym możliwe staje się budowanie nawet bardzo dużych systemów iluminacji LED kontrolowanych z jednego sterownika lub ściemniacza.

Jakość i bezpieczeństwo

Profesjonalna jakość oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania to nasze priorytety. Dlatego w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezawaryjności naszych urządzeń produkujemy je w całości w Polsce na najnowocześniejszych liniach montażowych SMT i THT gwarantujących w pełni kontrolowane oraz powtarzalne warunki pracy. Korzystamy wyłącznie z podzespołów elektronicznych, często specjalnie selekcjonowanych o wysokiej jakości poświadczonej odpowiednimi certyfikatami.  Wszystkie nasze produkty spełniają dyrektywę RoHS (ang. Restriction of Hazardous Substances), której celem jest zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Istotne znaczenie ma również fakt, że tak na etapie projektu, jak i produkcji współpracujemy ze środowiskami naukowymi, które pomagają nam tworzyć jeszcze lepsze urządzenia, spełniające aktualne normy i dyrektywy Europejskie. Dzięki specjalistycznym badaniom laboratoryjnym przeprowadzonym przez Politechnikę Krakowską mają Państwo pewność, że w przeciwieństwie do wielu urządzeń pochodzących z dalekiego wschodu, podawane przez nas parametry techniczne są zgodne z faktycznym stanem, a używanie naszych produktów jest bezpieczne, legalne i na prawdę ekologiczne.

Niezawodność

Dzięki połączeniu doświadczonego i kreatywnego zespołu projektowego oraz elementów wysokiej jakości z linią produkcyjną o najwyższych standardach światowych jesteśmy w stanie oferować Państwu aż 5 lat gwarancji na nasze produkty oraz poszczycić się bardzo niskim odsetkiem reklamacji. Niewielu producentów może się tym pochwalić. Wszystkie urządzenia wychodzące z naszej firmy są testowane, dzięki czemu do Państwa docierają wyłącznie sprawne egzemplarze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną. Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.