Od grudnia 2012 rozpoczynamy sprzedaż naszego najnowszego urządzenia, jakim jest jeden z najmniejszych na rynku ściemniaczy LED. Pomimo swoich miniaturowych wymiarów ściemniacz ten jest urządzeniem w pełni profesjonalnym, oferującym naszą standardową jakość potwierdzoną pełną 5-cio letnią gwarancją.

Urządzenie przeznaczone jest do małych instalacji o mocy nie przekraczającej 84 W, które wymagają nie tylko wysokiej jakości ale również łatwej obsługi za pomocą dowolnego przycisku dzwonkowego, który można wybrać z bardzo szerokiej gamy producentów osprzętu elektrycznego. Dodatkowo urządzenie posiada zaawansowane filtry przeciwzakłóceniowe i spełnia wszystkie wymagania norm europejskich wymaganych przez dyrektywę EMC (kompatybilność magnetyczna). Może więc być stosowany nie tylko w wybranych aplikacjach profesjonalnych ale również w środowisku domowym, biurowym lub praktycznie każdym innym.

Ściemniacz MD-1 pomimo bardzo dobrych parametrów technicznych i profesjonalnej jakości zachowuje konkurencyjną cenę. Jest więc atrakcyjną alternatywą dla osób ceniących wysoką jakość za rozsądną cenę.