Filtr EMC dla oświetlenia LEDUszkodzenia sterowników, ściemniaczy i taśm LED, zakłócanie radia, telewizji i telefonii komórkowej lub migotanie oświetlenia. To częste objawy problemów z zakłóceniami. Mamy na to sposób!

Bazując na wielu zgłoszeniach o problemach z zakłóceniami w instalacjach oświetlenia LED zaprojektowaliśmy specjalny filtr przeciwzakłóceniowy, który zdecydowanie poprawia kompatybilność elektromagnetyczną instalacji LED. Urządzenie jest bardzo małe i skutecznie likwiduje (lub w drastycznych przypadkach zmniejsza) zakłócenia tak radiowe, jak i te o niższych częstotliwościach. Filtr FPP jest również bardzo skuteczny w walce z przepięciami o wysokiej energii impulsu i potrafi rozproszyć krótkie impulsy o mocy nawet do 1500 W. Filtr powinno się stosować nie tylko w sytuacji kiedy mamy problemy z zakłóceniami ale również profilaktycznie w celu podniesienia ogólnej kompatybilności elektromagnetycznej instalacji.

Filtr FPP występuje w dwóch wersjach napięciowych (12 i 24 VDC) i został zaprojektowany głównie do instalacji oświetlenia LED ale nic nie stoi na przeszkodzie aby go stosować w innych instalacjach teletechnicznych takich jak: CCTV, SSWiN, automatyka budynkowa, itp.

Więcej informacji na temat filtra FPP dla oświetlenia LED na naszej stronie głównej pod adresem: http://enterius.pl/sterowniki-led/akcesoria-led/filtr-led-fpp/

Filtr został przebadany przez specjalistyczne laboratorium Prywatnego Instytutu Technik Elektronicznych i zyskał pozytywna opinię tego Instytutu oraz rekomendację do stosowania.